Filmy a televizní pořady zdarma

V hlavě 2

HD 7.648 2024
V hlavě čerstvé teenagerky Riley se dějí velké věci – ve velícím centru probíhají neočekávané stavební práce, aby se sem vešli překvapiví noví hosté: zbrusu nové emoce! Radost, Smutek, Vztek, Strach a Nechuť, kterým se už dlouho dařilo mít všechno pěkně pod kontrolou, se ocitají na rozpacích, když se jejich společnost rozroste o Úzkost, Závist, Nostalgii a Nudu...

Já, padouch 4

HD 7.214 2024
Čas se nedá zastavit a platí to i pro padoucha Grua, který lehce „zfotrovatěl“ a místo geniálních zlodušských plánů vymýšlí, jak se vetřít do přízně svého malinkého synka, Grua juniora. Ten má totiž výrazně raději maminku Lucy a tátu permanentně vytáčí. O něco hlubší vrásky však Gruovi způsobuje darebák jménem Maxime Le Mal, který ho šikanoval už na základce. Právě utekl z vězení, kam se dostal s Gruovým velkým přispěním, a ze všeho nejvíc se touží pomstít. A protože Anti-velepadoušská liga v tom vidí hrozbu z nejhrozivějších, zařadí Grua s rodinou do programu na ochranu svědků, což znamená nové identity a poklidný život na předměstí. A jako by to nestačilo, zapojí se pět mimoňských dobrovolníků do speciálního programu, který je má vybavit superschopnostmi pro případ, že by se Gruovo krytí provalilo.

Mizerové: Na život a na smrt

HD 7.431 2024
Letos v létě se vrátí kultovní Mizerové s nejnovějším mixem akčních scén a nekorektního humoru. Tentokrát je však čeká nečekaný zvrat: Ti nejlepší z nejlepších musí sami prchat před zákonem.

Garfield ve filmu

HD 7.258 2024
Světoznámý kocour Garfield, který nesnáší pondělky, miluje lasagne a nejraději by prospal život uvnitř v pohodlí, se vydá ven do nepohody na velké dobrodružství! Po nečekaném návratu jeho dlouho pohřešovaného otce Vica se Garfield a jeho psí kamarád Odie musí zříci spokojeného života v suchu a pomoci Vicovi provést jednu velice riskantní loupež.

Deadpool & Wolverine

HD 8.109 2024
Wolverine se zotavuje ze zranění, když se setká s hláškujícím Deadpoolem. Spojíse, aby porazili společného nepřítele.

Následníci: Vzestup Red

HD 7.196 2024
Poté, co Srdcová královna podnítí převrat v Auradonu, spojí její vzpurná dcera Red a Popelčina dcera, perfekcionistka Chloe, své síly a cestují zpět v čase, aby se pokusily zvrátit traumatickou událost, která vyslala matku Red na cestu zla.

Justice League: Crisis on Infinite Earths Part Three

HD 7.613 2024
V poslední části trilogie „Crisis on Infinite Earths“ (a zároveň i posledním díle série Tomorrowverse) sledujeme snahu superhrdinů zastavit zlovolného Anti-Monitora. Tomu už se podařilo vyhladit většinu planet napříč paralelními vesmíry. Přeživší meta-lidé ze zbývajících světů se jeho zkázonosnému řádění pokusí učinit přítrž jednou provždy...

Cizinci: Kapitola 1

HD 5.864 2024
Film sleduje mladý pár, který cestuje napříč zemí, aby spolu začal nový život. Cestou se jim porouchá auto a jsou nuceni strávit noc v odlehlé chatce v lese, kde se stávají kořistí tajemné skupiny maskovaných cizinců.

Policajt v Beverly Hills: Axel F

HD 6.877 2024
Už je to čtyřicet let, co v Beverly Hills nadělal spoušť poprvé. Teď se detroitský polda Axel Foley vrací na místo činu, a při honičkách s padouchy tak bude zase veselo.

The Exorcism

HD 4.7 2024
Po tragické události během natáčení temného hororu je do hlavní role náhle obsazen kontroverzní herec Anthony (Russell Crowe). Natáčení filmu však provázejí nečekané komplikace a Anthony začne vykazovat znepokojivé chování, které vyvolává otázky nejen o jeho minulosti, ale i o samotné podstatě filmu. Anthonyho dcera se snaží pochopit, zda její otec opět podlehl svým starým závislostem, nebo zda se během natáčení děje něco mnohem zlověstnějšího.
HD

Rod Draka

2022 Tv
HD

NOVA

1974 Tv
HD

Simpsonovi

1989 Tv
HD

Top Chef VIP

2022 Tv
HD

Griffinovi

1999 Tv
HD

De Bondgenoten

2023 Tv
HD

Seinfeld

1989 Tv
HD

World War Two

2018 Tv
HD

Černá listina

2013 Tv
HD

Lassie

1954 Tv
HD

都市懼集

2024 Tv